АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  Страхование транспортных средств

Версия для печати Отправить другуПоложення про єдину централізовану базу даних щодо обов’язкового страхування цивільної відповідальності

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.03.2005 р. N 3790

Про затвердження Положення про єдину централізовану базу даних щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Відповідно до статті 11 Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" та підпункту 54 пункту 4 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року N 292, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Затвердити Положення про єдину централізовану базу даних щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі - Положення) за поданням Моторного (транспортного) страхового бюро України (додається).

2. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника (Шевченко Т. М.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на директора Департаменту страхового нагляду.

 

Голова Комісії 

В. Суслов 


 

Протокол засідання Комісії
від 22 березня 2005 р. N 130 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 22 березня 2005 р. N 3790 


ПОЛОЖЕННЯ
про єдину централізовану базу даних щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

1. Загальні положення

1.1. Положення про єдину централізовану базу даних щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі - Положення) розроблене відповідно до статей 11, 55 Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (далі - Закон).

1.2. Метою створення єдиної централізованої бази даних щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі - єдина централізована база даних) є накопичення відомостей про чинні та припинені договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності), страхові випадки, що мали місце, транспортні засоби та їх власників для організації обміну інформацією про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності та контролю за його здійсненням.

1.3. У цьому Положенні терміни вживаються в таких значеннях:

Моторне (транспортне) страхове бюро України (далі - МТСБУ) - єдине об'єднання страховиків, членство в якому є обов'язковою умовою для страховиків, що здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності;

оператор єдиної централізованої бази даних (далі - оператор) - дирекція МТСБУ - орган управління МТСБУ, який забезпечує створення, ведення, матеріально-технічне та технологічне забезпечення єдиної централізованої бази даних, збереження і захист інформації, що міститься в ній.

Інші терміни вживаються в значеннях відповідно до Закону.

1.4. Основними функціями єдиної централізованої бази даних є:

надання відкритої інформації для вільного і загальнодоступного користування;

надання інформації обмеженого доступу страховикам - членам МТСБУ, а також органам державної влади відповідно до їх компетенції, встановленої законом.

2. Формування єдиної централізованої бази даних та порядок користування нею

2.1. Порядок фінансування, стадії створення та зміст робіт по впровадженню єдиної централізованої бази даних встановлюються Президією МТСБУ.

2.2. МТСБУ подає до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг (далі - Держфінпослуг) один примірник проектно-технологічної документації на систему апаратних та програмних засобів для створення та ведення єдиної централізованої бази даних, а саме: техніко-економічне обґрунтування, технічне завдання і техноробочий проект. У випадку, коли Держфінпослуг вносить пропозиції щодо внесення змін до проектно-технологічної документації, Президія МТСБУ має розглянути їх на своєму черговому засіданні.

2.3. Страховики подають оператору інформацію про укладені та достроково припинені договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності, страхові випадки, що мали місце, транспортні засоби та їх власників у порядку та в терміни, встановлені Президією МТСБУ.

2.4. Президія МТСБУ повідомляє Держфінпослуг про встановлення і зміну порядку та термінів подання інформації до єдиної централізованої бази даних протягом трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення.

2.5. Органи державної влади, органи місцевого самоврядування, юридичні особи та громадяни надають інформацію для формування інформаційних ресурсів єдиної централізованої бази даних відповідно до законодавства та запитів МТСБУ.

2.6. Особливості користування інформацією, отриманою з єдиної централізованої бази даних, встановлюються оператором згідно з законодавством.

2.7. Оператор щоквартально, протягом 30 робочих днів, наступних за звітним кварталом, надає до Держфінпослуг відомості про страховиків, які не подали інформацію до єдиної централізованої бази даних, подали її несвоєчасно, не в повному обсязі або подали недостовірну інформацію, для прийняття відповідних рішень в межах повноважень з державного нагляду за страховою діяльністю.

3. Режим доступу до інформації

3.1. Інформація з єдиної централізованої бази даних є власністю МТСБУ.

3.2. Президія МТСБУ за погодженням з Координаційною радою МТСБУ встановлює перелік відомостей в єдиній централізованій базі даних, які відносяться до інформації з обмеженим доступом.

3.3. Порядок і умови надання відомостей з єдиної централізованої бази даних за запитами громадян, державних органів, юридичних осіб і представників громадськості здійснюється відповідно до умов договорів (угод) та/або законодавства.

 

Президент МТСБУ,
генеральний директор 

 
В. Ф. Романишин 


НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |