АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  Автодороги

Версия для печати Отправить другуПОРЯДОК обов’язкового обладнання засобами зв’язку об’єктів автомобільного сервісу, що споруджуються на автомобільних дорогах загального користування, для виклику аварійних служб

Про затвердження Порядку обов'язкового обладнання засобами зв'язку об'єктів автомобільного сервісу, що споруджуються на автомобільних дорогах загального користування, для виклику аварійних служб

Наказ Міністерства транспорту України,
Міністерства внутрішніх справ України,
Державного комітету зв'язку та інформатизації України,
Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України
від 7 листопада 2001 року N 767/975/183/210

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 листопада 2001 р. за N 985/6176

На виконання Указу Президента України від 22 січня 2001 року N 30/2001 "Про поліпшення інформаційного забезпечення на автомобільних дорогах України" та з метою оперативного реагування - виклику аварійних служб і надання допомоги учасникам дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок обов'язкового обладнання засобами зв'язку об'єктів автомобільного сервісу, що споруджуються на автомобільних дорогах загального користування, для виклику аварійних служб (додається).

2. Департаменту нормативно-правового забезпечення Міністерства транспорту (Логінова Л. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції.

 

Державний секретар Міністерства
транспорту України 

 
О. Петренко 

Державний секретар Міністерства
внутрішніх справ України 

 
О. Гапон 

Голова Державного комітету зв'язку та інформатизації України

 
С. Довгий 

Голова Державного комітету
будівництва, архітектури та
житлової політики України 

 

В. Череп 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного комітету зв'язку та інформатизації України, Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України
від 7 листопада 2001 р. N 767/975/183/210 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 листопада 2001 р. за N 985/6176 


ПОРЯДОК
обов'язкового обладнання засобами зв'язку об'єктів автомобільного сервісу, що споруджуються на автомобільних дорогах загального користування, для виклику аварійних служб

1. Цим Порядком встановлюється єдина процедура обов'язкового обладнання засобами зв'язку об'єктів автомобільного сервісу, що споруджуються на автомобільних дорогах загального користування, для виклику аварійних служб (швидкої медичної допомоги, працівників органів внутрішніх справ, технічної допомоги і дорожньо-експлуатаційних організацій).

Засоби зв'язку на об'єктах автомобільного сервісу повинні забезпечувати безперешкодний екстрений зв'язок учасників дорожнього руху з аварійними службами.

2. Цей Порядок є обов'язковим для:

- фізичних і юридичних осіб, які є власниками або замовниками і здійснюють будівництво чи реконструкцію об'єктів автомобільного сервісу на автомобільних дорогах загального користування;

- проектувальників, будівельників, задіяних на проектуванні та будівництві або реконструкції нових або діючих об'єктів автомобільного сервісу.

3. Під час будівництва (реконструкції) об'єктів автомобільного сервісу в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування повинно передбачатись обов'язкове обладнання таких об'єктів засобами зв'язку.

При проектуванні та обладнанні об'єктів автомобільного сервісу засобами зв'язку для виклику аварійних служб використовуються наявні засоби зв'язку відомчої мережі Української державної корпорації по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних доріг та мереж електрозв'язку загального користування.

Залежно від місцевих умов система зв'язку для виклику аварійних служб може бути реалізована з використанням різних наявних засобів електрозв'язку.

Технічні умови щодо розміщення засобів зв'язку на об'єктах автомобільного сервісу, що споруджуються на автомобільних дорогах загального користування, для виклику аварійних служб видаються власниками автомобільних доріг.

У частині, що стосується використання засобів електрозв'язку мережі загального користування, технічні умови видаються в порядку, встановленому законодавством.

Технічні умови щодо будівництва (реконструкції) об'єктів автомобільного сервісу на автомобільних дорогах загального користування видаються замовнику в установленому порядку з обов'язковим зазначенням:

- місця встановлення на об'єктах засобів зв'язку;

- правил користування засобами зв'язку.

4. При розробці, узгодженні та затвердженні проектно-кошторисної документації щодо будівництва об'єктів автомобільного сервісу в частині, що стосується використання засобів електрозв'язку мережі загального користування для забезпечення обладнання цих об'єктів засобами зв'язку для виклику аварійних служб, слід керуватись вимогами ДБН А.2.2-3-97 "Склад, порядок розроблення, узгодження та затвердження проектної документації для будівництва".

5. Будівництво об'єктів автомобільного сервісу, у тому числі реалізація проектних рішень щодо обладнання об'єктів автомобільного сервісу засобами зв'язку для виклику аварійних служб, вважаються закінченими після прийняття об'єкта приймальною комісією та підписання відповідного акта.

Приймальна комісія призначається згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.92 N 449 "Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів державного замовлення" та ДБН А.3.1-3-94 "Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів. Основні положення".

6. Уведення в експлуатацію нових чи реконструйованих об'єктів автомобільного сервісу та їх подальша експлуатація не дозволяється без наявності діючих засобів зв'язку.

 

Начальник Департаменту безпеки
транспорту та технічної політики 

 
О. Л. Петрашевський 

НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |