АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  Ввезение транспортных средств

Версия для печати Отправить другуЗакон Про деякі питання ввезення на митну територію України транспортних засобів

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про деякі питання ввезення на митну територію України транспортних засобів

Верховна Рада України постановляє:

1. Забороняється ввезення на митну територію України для постійного користування легкових, вантажних автомобілів, автобусів, трамваїв, тролейбусів - коди згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності 8702 - 8704, 8603 10 00 10 (у тому числі тих, що ввозяться на митну територію України з метою їх розкомплектування на запасні частини), які на момент ввезення виготовлені та/або експлуатувалися більше ніж 8 років, крім автобусів та вантажних автомобілів, які ввозяться на митну територію України з метою транзиту або як гуманітарна допомога, та трамвайних вагонів шириною колії 1000 мм, які в Україні не виготовляються.

2. Здійснення першої реєстрації легкових, вантажних автомобілів, автобусів, трамваїв, тролейбусів - коди згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності 8702 - 8704, 8603 10 00 10, у тому числі тимчасової, проводиться під час пропуску на митну територію України з метою вільного користування (або ввозяться з метою їх розкомплектування на запасні частини), що на момент ввезення виготовлені більше ніж 5 років, у випадку, коли вони відповідають вимогам національних стандартів, які застосовуються для українських виробників транспортних засобів.

3. Документом, що засвідчує відповідність транспортних засобів вимогам національних стандартів, є сертифікат відповідності, виданий згідно із законодавством України.

4. Починаючи з 1 січня 2006 року в Україні діють стандарти Європейської економічної комісії ООН (UN/ECE) відповідного номера та року щодо колісних транспортних засобів, які продаються або використовуються на території України.

5. З 1 січня 2006 року здійснення першої реєстрації (у тому числі тимчасової) легкових, вантажних автомобілів, автобусів, трамваїв, тролейбусів - коди згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності 8702 - 8704, 8603 10 00 10 проводиться у разі, коли вони відповідають стандартам "ЄВРО-2" (Вимоги B Правила ЄЕК ООН (UN/ECE R 49-02) або стандарту, який встановлює більші екологічні вимоги відповідно до Закону.

6. Пункт 3 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 4, ст. 16) виключити.

7. Пункт 2 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 29, ст. 368) виключити.

8. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім статті 2, яка набирає чинності з 1 січня 2006 року.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
6 липня 2005 року
N 2739-IV 

  

НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |