АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  Ввезение транспортных средств

Версия для печати Отправить другуЛист Комітету ВР про ввезення авто в Україну

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ЛИСТ

від 19.09.2005 р. N 06-10/10-956

Державній митній службі України 


За дорученням Голови Верховної Ради України В. Литвина, враховуючи численні скарги громадян, які повертаються на постійне місце проживання в Україну, на дії митних органів Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності як головний Комітет з питань податкового та митного законодавства роз'яснює визначений законодавством порядок ввезення цими громадянами транспортних засобів.

Скарги громадян викликані неправильним трактуванням деякими митницями положень Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України транспортних засобів" (N 2739-IV від 06.07.2005 р.) щодо обмеження віку, екологічних стандартів (Євро-2), сертифікації, реєстрації транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України, який, на думку Комітету, має застосовуватися з урахуванням інших законодавчих норм, і в першу чергу Закону України N 2681-III від 13.09.2001 р. та постанови Кабінету Міністрів України N 341 від 31.05.94 р.

Слід зауважити: для громадян, які повертаються на постійне місце проживання в Україну, Законом України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України" (N 2681-III від 13.09.2001 р.) встановлено спеціальний особливий режим ввезення транспортних засобів без сплати податків та з вимогою про те, що такий громадянин є власником транспортного засобу не менше року та перебуває на обліку в країні постійного місця попереднього проживання не менше року. Законом визначено, що кожен повнолітній громадянин, що повертаються на постійне місце проживання в Україну, може ввезти в такому режимі тільки один транспортний засіб, а також з метою обмеження можливостей перепродажу встановлено спеціальний режим реєстрації цих автомобілів.

Таким чином, цим Законом фактично визначено транспортні засоби, що належать громадянам, які повертаються на постійне місце проживання в Україну, особистими речами, а тому ввезення їх на митну територію України проходить у спеціальному режимі, який можна змінити виключно внесенням змін до цього Закону.

Виходячи з наведеного вище, просимо врахувати викладене вище у роботі митних органів, а цей лист довести до відома керівників регіональних митниць (митниць).

 

Голова Комітету 

С. В. Буряк 


НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |