АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  Управление транспортными средствами

Версия для печати Отправить другуТехнічний опис національного посвідчення водія

Про затвердження технічних описів національного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу нових зразків

Наказ Міністерства внутрішніх справ України
від 9 грудня 2004 року N 1528

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 грудня 2004 р. за N 1591/10190

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2004 року N 1615 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити технічні описи національного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу нових зразків (додаються).

2. ДРЗ (Грицак В. М.) МВС України:

2.1. Провести тендер на закупівлю товарів, робіт і послуг для створення автоматизованої системи обліку виготовлення та видачі національних посвідчень водія і документів про реєстрацію транспортних засобів.

2.2. Забезпечити централізоване виготовлення та персоналізацію національного посвідчення водія нового зразка, починаючи з 1 січня 2005 року, і свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, починаючи з 1 березня 2005 року.

3. ДДАІ (Георгієнко Г. В.) МВС України до 27 грудня 2004 року привести нормативно-правові акти МВС України з питань діяльності Державної автомобільної інспекції у відповідність до вимог цього наказу.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Міністра - генерал-лейтенанта міліції Присяжнюка А. Й. та Поважнюка В. Г.

5. Наказ оголосити особовому складу органів і підрозділів внутрішніх справ України.

 

Т. в. о. Міністра
генерал-лейтенант міліції 

 
В. О. Жук 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 9 грудня 2004 р. N 1528

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 грудня 2004 р. за N 1591/10190 


Технічний опис
національного посвідчення водія

Бланк національного посвідчення водія (далі - посвідчення) являє собою пластикову картку розміром 54,0 Х 85,6 мм із закругленими кутами.

З обох боків посвідчення містить фонові зображення та текстову інформацію, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2004 року N 1615 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України".

Графічні зображення лицьового боку складаються з двох фонових сіток рожевого кольору різної інтенсивності у вигляді тонких вертикальних хвилястих ліній та хвилястих рядків по діагоналі з текстом "посвідчення водія", що повторюється. Дизайн доповнено гільйоширувальними елементами у вигляді тонких ліній рожевого та фіолетового кольорів по всій поверхні бланка, рядками тексту рожевого кольору з назвою документа на різних мовах світу, гільйоширувальною розеткою рожево-блакитно-жовтого кольору на правій частині бланка та графічним зображенням малого Державного Герба України світло-жовтого кольору в нижній частині ліворуч. У правому верхньому куті зображено Державний Прапор України, фарбою блакитного кольору виконано дві лінії мікротексту "посвідчення водія", що повторюється, фарбою чорного кольору - лінію мікротексту внизу ліворуч, що містить назву документа "посвідчення водія" українською, російською, англійською та французькою мовами.

На зворотному боці посвідчення виконано дві фонові сітки рожевого кольору: одна - у вигляді горизонтальних хвилястих ліній з різним інтервалом між ними, друга - у вигляді хвилястих рядків по діагоналі з текстом "посвідчення водія", що повторюється, та гільйоширувальні лінії. У кольорі сіток виконано вертикальну лінію мікротексту "посвідчення водія", що повторюється чотирма мовами. У середній частині бланка фарбою жовтого кольору виконано зображення малого Державного Герба України, у нижній частині - лінію мікротексту блакитного кольору "посвідчення водія" та орнамент, утворений концентричними трикутниками блакитного та жовтого кольорів.

Лицьовий бік посвідчення містить таку текстову інформацію, виконану друкарським способом фарбою чорного кольору: у верхній частині - код держави "UA", а також слова "Україна" та "Посвідчення водія" українською, російською, англійською і французькою мовами.

Нижче, послідовно, згори донизу, надруковано цифри, що позначають відомості про власника посвідчення, які вносяться на лицьовий бік:

1. Прізвище

2. Ім'я
   По батькові

3. Дата і місце народження

4a. Дата видачі

4b. Дата закінчення строку дії 

4c. Назва установи, що видала посвідчення 


5. Серія і номер посвідчення

7. Підпис власника

9. Категорія               Особливі відмітки 

Текст, виділений курсивом, не друкується.

У нижній частині по центру залишено місце для особливих відміток.

На зворотному боці ліворуч стовпчиком українською та англійською мовами надруковано назви полів:

1. Прізвище / Surname

2. Ім'я та по батькові / Given name(s)

3. Дата і місце народження / Date and place of birth

4a. Дата видачі / Date of issue

4b. Дата закінчення строку дії / Expiry date

4c. Назва установи, що видала посвідчення / Issuing authority

5. Серія і номер посвідчення / License number

7. Підпис власника / Holder's signature

9. Категорія / Category

10. Категорія діє з / Category issung date

11. Категорія діє до / Category expire

12. Обмеження / Restricthions

Праворуч надруковано таблицю з позначеннями категорії транспортних засобів, їх зображеннями та полями, позначеними цифрами 9, 10, 11, 12 для внесення цих даних.

Серія і номер бланка, які складаються з трьох літер та шести цифр, реквізити виготовлювача, що містять дані відповідно до Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 25.11.93 N 98, Служби безпеки України від 15.11.93 N 118, Міністерства внутрішніх справ України від 24.11.93 N 740, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 14.01.94 за N 8/217 (далі - Правила), виконуються способом лазерного гравіювання із зворотного боку бланка.

Посвідчення з обох боків ламінується плівкою з голографічними захисними елементами.

Захист бланка спеціальними фарбами здійснюється відповідно до Правил.

 

Начальник ДДАІ МВС України 

Г. В. Георгієнко 

НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |