АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  Эксплуатация транспортных средств

Версия для печати Отправить другуПро заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах

З метою впорядкування проїзду службових транспортних засобів, оснащених спеціальними світловими та звуковими сигнальними пристроями, використання спеціальних номерних знаків установленого зразка та забезпечення безпеки дорожнього руху постановляю:

1. Установити, що спеціальні світлові сигнальні пристрої синього кольору та звукові сигнальні пристрої можуть установлюватися виключно на службових транспортних засобах, які використовуються для пересування осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, або на транспортних засобах міліції, оперативних або спеціальних транспортних засобах військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, податкової міліції, служб безпеки дорожнього руху, Служби безпеки України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, служб інкасації та перевезення цінностей Національного банку України та банків України, Управління державної охорони України за наявності спеціального дозволу, який видається Департаментом Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України.

Спеціальні світлові сигнальні пристрої червоного, зеленого кольору можуть установлюватися виключно на транспортних засобах підрозділів Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України та Управління державної охорони України.

2. Заборонити видачу будь-яких документів, що надають право або містять прохання про надання права безперешкодного проїзду автотранспорту.

Державним органам та органам місцевого самоврядування вжити невідкладних заходів щодо вилучення документів, що надають право або містять прохання про надання права безперешкодного проїзду автотранспорту, виданих до набрання чинності цим Указом.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити внесення в десятиденний строк відповідних змін до національних стандартів України в частині спеціальних номерних знаків для службових транспортних засобів.

4. Міністерству внутрішніх справ України:

затвердити перелік посадових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування, за службовими транспортними засобами яких закріплюються спеціальні номерні знаки;

ужити невідкладних заходів до зняття спеціальних світлових сигнальних пристроїв синього кольору і звукових сигнальних пристроїв з транспортних засобів, що не зазначені у частині першій статті 1 цього Указу.

5. Секретаріату Президента України, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерству внутрішніх справ України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям ужити заходів до заміни на транспортних засобах номерних знаків серій "АП", "ВР", "КМ" на спеціальні номерні знаки встановленого зразка.

6. Визнати такими, що втратили чинність:

Указ Президента України від 6 лютого 2004 року N 165 "Про заходи щодо впорядкування проїзду автомобілів, оснащених спеціальними пристроями, та введення державних номерних знаків єдиного зразка";

Розпорядження Президента України від 6 лютого 2004 року N 19 "Про громадські формування при Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України";

Указ Президента України від 15 березня 2004 року N 326 "Про внесення змін до Указу Президента України від 6 лютого 2004 року N 165".

7. Кабінету Міністрів України:

привести свої рішення у відповідність із цим Указом;

забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади своїх актів у відповідність із цим Указом.

 

Президент України 

В.ЮЩЕНКО 

м. Київ
30 березня 2005 року
N 567/2005 

  

НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |