АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  ГАИ

Версия для печати Отправить другуСудове рішення про відхилення скарги на Указ Президента про ліквідацію ДАІ

Копія

Справа № 2-2845/2005р.

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 серпня 2005 року Печерський районний суд м.Києва
в складі: головуючого - судді           Гримич М.К.
при секретарі           Ахундовій А.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м.Києві цивільну справу за скаргою Колесниченка Володимира Олександровича щодо скасування Указу Президента України від 19.07.05 року № 1109/2005 "Про ліквідацію Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України",

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до суду з зазначеною скаргою на неправомірні дії зацікавленої особи, посилаючись на те, що оспорюваний Указ Президента України прийнято в порушення вимог п.22 ст. 85 Конституції України, ст. 7 Закону України "Про міліцію", якими визначено, що лише Верховна Рада України має затверджувати загальну структуру, чисельність та функції Міністерства внутрішніх справ України, а права і обов'язки підрозділів міліції, до яких відноситься ДАІ, визначаються положеннями, що затверджуються Міністром внутрішніх справ.

Заявник, з'явившись у судове засідання, підтримав скаргу та просив скасувати оспорюваний Указ Президента України як такий, що порушує його права на безпеку руху.

Представник зацікавленої особи - Президента України, якого в судовому засіданні представляло Міністерство юстиції України, скаргу не визнав, посилаючись на те, що при прийнятті спірних Указів Президент України діяв в межах своєї компетенції та наданих повноважень, заявником в судовому засіданні не надано доказів та не доведено, які саме його права порушені прийняттям оспорюваного Указу.

Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази у сукупності, встановив наступне.

Судом встановлено, що 19.07.2005 року Президентом України було підписано Указ № 1109/2005 "Про ліквідацію Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України", яким поряд з іншим визнано за необхідне ліквідувати Державну автомобільну інспекцію як складову частину системи Міністерства внутрішніх справ України; реорганізувати департамент Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, її структурні підрозділи в головних управліннях Міністерства внутрішніх справ України у Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, управліннях Міністерства внутрішніх справ України в областях та місті Севастополі, міських і районних управліннях (відділах) внутрішніх справ у Державну службу безпеки дорожнього руху Міністерства внутрішніх справ України (дорожню міліцію) та патрульну службу Міністерства внутрішніх справ України та інше.

Згідно ст. 106 Конституції України Президент України на основі та на виконання Конституції України і законів України видає Укази і розпорядження, які є обов'язковими до виконання на території України.

Відповідно до ст. 248-7 ч.З ЦПК України якщо оскаржувані рішення та дії було вчинено відповідно до закону, в межах повноважень органу державної влади, органу місцевого самоврядування, посадової або службової особи і права і свободи чи законні інтереси заявника не було порушено, суд постановляє рішення про відмову в задоволенні скарги.

За наведених обставин, з урахуванням того, що заявником в судовому засіданні не зазначено, а судом не встановлено які саме його права, передбачені якими нормативними актами діями суб"єкта оскарження порушено, скарга задоволенню не підлягає.

На підставі викладеного та керуючись ст.106 Конституції України, ст.4, 15,15-1, 30,62, 248-1- 248-7 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

В задоволенні скарги Колесниченка Володимира Олександровича щодо скасування Указу Президента України від 19.07.05 року № 1109/2005 "Про ліквідацію Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України" - відмовити.

На рішення може бути принесено апеляцію до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва протягом місяця з наступного дня після проголошення.

СуддяГримич М.К.
Підписи

НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |