АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  ГАИ

Версия для печати Отправить другуПерелік платних послуг, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 травня 2001 р. N 556

Київ

Про затвердження переліку платних послуг, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ

Із змінами, внесеними
постановою Кабінету Міністрів України
від 2 вересня 2005 року N 862

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити перелік платних послуг, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ (додається).

2. Міністерству внутрішніх справ разом з Міністерством фінансів та Міністерством економіки за погодженням з Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва і Антимонопольним комітетом визначити у місячний термін розміри плати за послуги, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ, та порядок її справляння.

3. Міністерству внутрішніх справ, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям привести свої рішення з питань надання платних послуг підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ у відповідність з цією постановою.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Кабінету Міністрів України "Про плату за проведення державного технічного огляду, реєстрацію і перереєстрацію автомототранспортних засобів, приймання екзаменів з навичок керування ними та екзаменів з правил дорожнього руху", затверджену 5 грудня 1992 р. N 680 (ЗП України, 1992 р., N 12, ст. 296);

пункт 4 змін, що вносяться до деяких рішень Уряду України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 р. N 621 (ЗП України, 1996 р., N 13, ст. 361).

5. Ця постанова набирає чинності через 45 днів після опублікування.

 

Перший
віце-прем'єр-міністр України 

 
Ю. ЄХАНУРОВ 


Інд. 21

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2001 р. N 556 
(зі змінами, внесеними постановою
Кабінету Міністрів України
від 2 вересня 2005 р. N 862)


ПЕРЕЛІК
платних послуг, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ

1. Державний технічний огляд автомобілів, автобусів, мототранспорту та причепів, огляд транспортних засобів під час реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку, видачі дозволу на переобладнання або заміни номерного агрегата, оформлення допуску до перевезення небезпечних вантажів.

2. Реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів.

3. Приймання іспитів з Правил дорожнього руху та навичок керування транспортними засобами.

4. Оформлення реєстраційних документів і документів на право керування транспортними засобами.

5. Приймання іспитів у водіїв на право керування транспортними засобами з небезпечними вантажами.

6. Оформлення свідоцтв про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

7. Перевірка технічного стану транспортних засобів із застосуванням діагностичного обладнання і контрольно-вимірювальних приладів на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху.

8. Перевірка двигунів транспортних засобів на вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах з видачею екологічної картки (форма картки та порядок перевірки встановлюються МВС).

9. Супроводження патрульним транспортом Державтоінспекції автомобілів, автобусів, інших транспортних засобів та вантажів (за замовленням юридичних та фізичних осіб).

10. Оформлення свідоцтв про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.

11. виключено

(пункт 11 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

12. Обстеження новостворюваних навчальних закладів з підготовки водіїв на відповідність установленим вимогам та оформлення документів на право проведення такого навчання.

13. виключено

(пункт 13 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

14. Підготовка та видача технічних умов на обладнання технічними засобами регулювання дорожнього руху окремих ділянок автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів під час виконання ремонтно-будівельних та інших робіт, крім аварійних.

15. Надання допомоги в розробленні проектів і схем організації дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях і залізничних переїздах.

16. Перевірка проектної документації на відповідність наданим технічним умовам та чинним нормативно-правовим актам з безпеки дорожнього руху.

17. Розроблення технічних умов на:

будівництво автокооперативів, автостоянок, пунктів технічного обслуговування транспортних засобів, споруд торговельно-побутового призначення та інших об'єктів дорожньої інфраструктури, встановлення рекламних носіїв тощо;

реконструкцію та капітальний ремонт автокооперативів, автостоянок та інших об'єктів дорожньої інфраструктури;

будівництво та реконструкцію автозаправних станцій, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу.

18. Розроблення комп'ютерних макетів та організація виготовлення інформаційно-вказівних та дорожніх знаків індивідуального проектування відповідно до вимог стандартів та технічних умов.

19. виключено

(пункт 19 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

20. Підготовка умов та визначення маршрутів руху транспортних засобів для підприємств та власників, діяльність яких пов'язана з перевезенням пасажирів.

21. виключено

(пункт 21 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

22. Проведення експертної оцінки технічних умов для перевезення небезпечних вантажів на відповідність правилам, нормам і стандартам забезпечення безпеки дорожнього руху.

23. Оформлення та видача дозволів і погодження:

на встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових і/або світлових сигнальних пристроїв синього або жовтого кольору;

на перевезення великогабаритних, великовагових, небезпечних та спеціальних вантажів.

24. Надання практичної допомоги з питань приведення матеріально-технічної бази та документації у відповідність з установленими вимогами для провадження підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією транспортних засобів.

25. Перевірка на відповідність встановленим правилам, нормам і стандартам з безпеки дорожнього руху документів на розміщення реклами та рекламних носіїв на транспортних засобах з оформленням відповідних погоджень.

26. Оформлення технічних умов на переобладнання транспортного засобу.

27. Проведення перевірки автомобілів, причепів (виготовлених самостійно) на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху, нормам і стандартам з оформленням відповідних документів.

28. Оформлення дозволу на заміну номерного агрегата транспортного засобу.

29. Розроблення комп'ютерних макетів та організація виготовлення номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників, і касет для номерних знаків.

30. Підготовка документів та оформлення висновку щодо подальшої експлуатації транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав.

31. Проведення оцінки вартості транспортного засобу або номерного вузла та агрегата з видачею встановлених документів.

32. Надання у користування систем спостереження за рухом транспортних засобів суб'єктам підприємницької діяльності, що перевозять небезпечні вантажі, з метою їх захисту від незаконного заволодіння та запобігання надзвичайним ситуаціям.

33. виключено

(пункт 33 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

34. Доставка, у тому числі з використанням спеціальних транспортних засобів, затриманих або технічно несправних транспортних засобів до місця зберігання.

35. Зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках Державтоінспекції.

36. Маркування автомобілів, установлення технічних пристроїв та систем для забезпечення захисту транспортних засобів від незаконного заволодіння (за зверненням).

37. виключено

(пункт 37 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

38. Надання підприємствам (об'єднанням), установам та організаціям усіх форм власності дозволу на право проведення технічних оглядів транспортних засобів спеціально уповноваженими комісіями.

39. Проведення перевірки за наявними обліками реєстрації (перереєстрації) або знаходження транспортного засобу в розшуку, встановлення року виготовлення транспортного засобу, справжності реєстраційних документів, підтвердження факту придбання (розмитнення), отримання іншої інформації про транспортний засіб з видачею у разі потреби відповідної довідки.

40. Проведення перевірок (аналогічних зазначеним у пункті 39) з використанням можливостей Національного центрального бюро Інтерполу в Україні та обліків правоохоронних органів зарубіжних країн з видачею у разі потреби відповідної довідки.

41. Проведення перевірки за наявними обліками видачі або вилучення посвідчення водія, допуску водія до перевезення небезпечних вантажів, причетності до дорожньо-транспортної пригоди, скоєння порушень Правил дорожнього руху з видачею у разі потреби відповідної довідки.

42. Оформлення документів, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам).

43. Перевірка відповідності тонування скла автомобілів вимогам стандартів з видачею встановленого документа (за зверненням).

44. виключено

(пункт 44 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

45. виключено

(пункт 45 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

46. Фотографування або відеозапис місць дорожньо-транспортних пригод, виявлених фактів протиправних дій, пошкоджених транспортних засобів (за замовленням).

47. виключено

(пункт 47 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

48. Розроблення, випуск і розповсюдження методичної літератури та засобів наочної агітації з питань забезпечення безпеки дорожнього руху.

49. Реалізація продукції Державтоінспекції, перелік якої встановлюється МВС, учасникам дорожнього руху.

50. виключено

(пункт 50 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

51. Обстеження з виїздом на місце території або окремих ділянок автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів, на яких планується проведення ремонтно-будівельних та інших робіт, розміщення об'єктів дорожньої інфраструктури, автокооперативів, споруд дорожнього сервісу, встановлення рекламних носіїв тощо.

52. Комп'ютерні послуги під час оформлення реєстраційних документів, посвідчень водія, дозволів та інших документів.

53. Ламінування документів.

54. виключено

(пункт 54 виключено
постановою Кабінету Міністрів України
від 02.09.05 р. № 862)

55. Надання в користування юридичним або фізичним особам:

автодрому;

робочого місця в класі, де складають іспити;

службового транспортного засобу для проведення навчання кандидатів у водії та осіб, які готуються до складання практичного та теоретичного іспиту;

тирів, спортзалів, залів проведення засідань або інших службових приміщень.

56. Копіювання документів.

57. Виїзд на місце стоянки транспортного засобу для проведення його технічного огляду.

58. Доставка реєстраційних документів та номерних знаків за вказаною адресою.

59. Оформлення та видача довідок про обставини дорожньо-транспортних пригод (за зверненнями страхових організацій та інших юридичних і фізичних осіб).

НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |