АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  ГАИ

Версия для печати Отправить другуПорядок справляння плати за надання платних послуг підрозділами Державної автомобільної інспекції

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства внутрішніх справ України,
Міністерства фінансів України, 
Міністерства економіки України
від 16 липня 2001 р. N 549/333/147

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 липня 2001 р. за N 613/5804 


Порядок
справляння плати за надання платних послуг підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року N 556 "Про затвердження переліку платних послуг, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ" Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство фінансів України та Міністерство економіки України визначають розміри і порядок справляння плати за надання послуг підрозділами Державної автомобільної інспекції Головних управлінь, управлінь МВС України в АР Крим, м. Києві, областях та м. Севастополі, Науково-дослідним центром з безпеки дорожнього руху МВС України та спецпідрозділами Державтоінспекції МВС України.

2. Підрозділи Державної автомобільної інспекції у межах своєї компетенції та можливостей можуть надавати послуги згідно із затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року N 556 "Про затвердження переліку платних послуг, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ" Переліком. Фізичним особам зазначені послуги надаються за письмовою заявою. Суб'єктам господарювання зазначені в переліку платні послуги можуть надаватися виключно за їх письмовим зверненням. У разі відсутності заяви або звернення плата за послуги не стягується і послуги не надаються. Без заяв та звернень надаються послуги, вказані в пунктах 1, 4, 6, 7, 8 (за відсутності екологічної картки), 10, 31 (за відсутності документа про оцінку вартості, яка проведена в установленому порядку), 34, 35, 52, 53 (для посвідчень водія та реєстраційних документів), 54, 55.

Розміри плати за послуги встановлюються без урахування вартості спеціальної продукції, яка використовується під час реєстрації, перереєстрації, проведення технічного огляду транспортних засобів та допуску громадян до керування транспортними засобами. Плата за спеціальну продукцію встановлюється з надбавкою 25 % до встановлених підприємствами-виготовлювачами цін.

3. Розрахунки за надання послуг здійснюються у формі попередньої (повної або часткової) оплати або за фактом їх виконання. Кошти, отримані за надані послуги, зараховуються на спеціальні реєстраційні рахунки підрозділів Державної автомобільної інспекції в органах Державного казначейства України.

У разі оплати наданих послуг готівкою перерахування коштів здійснюється через установи Національного банку України, інших банків та установ згідно з чинним законодавством, для зарахування на спеціальні реєстраційні рахунки підрозділів Державної автомобільної інспекції в органах Державного казначейства України.

Забороняється приймати плату за послуги та спеціальну продукцію безпосередньо підрозділами Державтоінспекції або її працівниками готівкою.

4. Вартість послуг визначається на підставі розмірів плати за послуги, які надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції МВС України.

4.1. Позиції, у яких розміри плати встановлені за 1 годину або 1 кілометр, кількість кілометрів або годин визначається за згодою сторін, про що зазначається у зверненні (заяві).

При супроводженні колони у складі 2, 3, 4, 5 і більше автотранспортних засобів розмір плати за її супроводження розраховується з використанням коефіцієнтів 1,5; 2; 2,5; 3 до розміру плати, указаного в пункті 9 Розмірів плати за послуги, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції, затверджених цим наказом (за відповідну колону). При супроводженні двома патрульними автомобілями загальна сума оплати подвоюється.

4.2. У разі письмової вимоги замовника про надання послуги невідкладно та можливості підрозділу Державтоінспекції її надання невідкладно до розміру плати застосовується надбавка в оплаті в розмірі 100 відсотків (за згодою сторін).

4.3. Підтвердженням оплати за послуги є оригінал платіжного документа, який надається суб'єктами господарювання або фізичними особами на вимогу підрозділу, працівниками якого надаються послуги.

4.4. Відмову від здійснення вже замовленої послуги Замовник надає Виконавцю виключно письмово.

4.5. Повернення коштів за оплачені, але ненадані послуги здійснюється за письмовою заявою Замовника.

4.6. Якщо замовлена послуга не здійснена, то взаєморозрахунки між сторонами проводяться згідно із законодавством.

5. Облік та контроль за надходженням і використанням коштів покладається на фінансово-економічні підрозділи Управління Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, управлінь Державтоінспекції Головних управлінь, управлінь МВС України в АР Крим, м. Києві, областях та м. Севастополі, Науково-дослідного центру з безпеки дорожнього руху МВС України та спецпідрозділів Державтоінспекції МВС України.

 

Начальник
Управління ДАІ МВС України 

 
О. Л. Міленін 

Керівник Департаменту по бюджету
Міністерства фінансів України 

 
А. А. Максюта 

Керівник Департаменту економіки
оборони, правоохоронної діяльності,
техногенної безпеки та державних
закупівель Міністерства економіки
України 

 
 
 
 
В. В. Зубарев 

НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |