АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ
АВТО-ПРАВО УКРАИНЫ  : :  ГАИ

Версия для печати Отправить другуПро скасування наказу МВС № 83

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 вересня 2001 року N 786

Із внесенням змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині відповідальності за порушення правил дорожнього руху та передання функцій розгляду адміністративних справ за такі порушення судам значно погіршилась ситуація з аварійністю і дисципліною водіїв на автошляхах держави. У поточному році в Україні вже сталося 20,7 тис. автопригод, в яких загинуло понад 3,5 тис. чоловік та майже 24 тис. травмовано, що в порівнянні з минулим роком більше відповідно на 6,21 та 6 відсотків.

Загострилась ситуація зі злочинністю на трасах та розкриттям таких злочинів, збільшилась кількість випадків використання злочинцями транспортних засобів для перевезення зброї, наркотиків, а також безпосереднього їх використання під час скоєння злочину.

Погіршилась діяльність ДАІ із контролю за технічним станом автотранспортних засобів безпосередньо на лініях, у тому числі автобусів, а також за дотриманням норм екологічної безпеки. 

Враховуючи викладене, а також той факт, що ряд положень наказу МВС України від 06.02.2001 р. N 83 "Про невідкладні заходи щодо удосконалення нагляду за дорожнім рухом працівниками Державтоінспекції МВС України" себе вичерпали, наказую:

1. Вважати таким, що втратив чинність, наказ МВС України від 06.02.2001 р. N 83 "Про невідкладні заходи щодо удосконалення нагляду за дорожнім рухом працівниками Державтоінспекції МВС України".

2. Начальникам ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, УМВС України в областях та місті Севастополі вжити додаткових заходів щодо підвищення ефективності роботи дорожньо-патрульної служби з попередження аварійності, зниження її тяжкості, активізації боротьби зі злочинністю на транспорті, забезпечивши при цьому дотримання особовим складом вимог чинного законодавства України.

 

Перший заступник Міністра ВС
генерал-полковник міліції 

 
М. В. Джига 

НОВОСТЬ ДНЯ
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |